| Ksonik77 a întrebat:

Sunt fotbalist in devenire insa doua dintre putinele mele probleme in legatura cu fotbalul este ca nu sunt rezistent la fuga si nu am sprint! Cum as putea sa imi maresc rezistenta si sprintul! Sper sa ma ajutati, multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Am mai raspuns la intrebari de-astea, in legatura cu rezistenta, pe langa ce faci la antrenamente ramai suplimentar si baga vreo 10 sprinturi de 100 de metri.
PSbig grinaca ai niste kilograme in plus, da-le jos si o sa-ti fie mult mai usor.

7 răspunsuri:
| Kadze a răspuns:

Salut, păi poți începe să te antrenezi, cu prietenii, la o echipa... sa îți antrenezi skillul, abilitațile tale, așa o să le și dezvalui și o să vezi pe ce post o sa joci in teren bine. Iar față de rezistență, un regim, sală. antrenament iarăși cu astea o să-ți câștigi si spiritul. Mult noroc îți doresc.

| Ksonik77 explică (pentru Kadze):

Ok, mersi multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tonă de ambiţie şi multe multe antrenamente.
Mergi la un nutriţionist să-ţi facă un regim alimentar echilibrat pentru ceea ce faci tu. Pune masa musculară pe tine şi fă exerciţii cardio, HIIT măcar de 1-2 pe zi.

| AlexCiobi a răspuns:

Antrenamentul si ambitia
Si agrija cu ce mananci
Adica nu toata ziua cartofi prajiti shaorma si altele
Mult succes!

| Ksonik77 explică:

Ok, va multumesc pentru raspunsuri!

| Ksonik77 explică (pentru LimonadaBaa):

Mersi de sfaturi, ai fundawinking

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Ksonik77):

Mersi si euhappy