| anonim_4396 a întrebat:

sunt interesant in niste suplimente de la GNCtonguero Performance Creatine Monohydrate si GNC Pro Perfomance 100% Whey Protein,as dori sa stiu daca sunt bune,functioneaza si daca stie cineva daca cei de la GNC au proteine mai bune de cat cea pusa mai sus,am vazut de exemplu si GNG Pro Performance Amp Amplified Wheybolic Extreme 60, in concluzie care vi se par cele mai bune de la GNC? happy

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da chiar, de ce vrei neaparat GNC si nu vrei ON sau muscletech?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge nu functioneaz nu le lua

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nici nu stii ce sunt!

| Maravilla a răspuns:

De ce vrei neaparat de la GNC?