| alex96korn a întrebat:

sunt nou pe aici. Fac culturism de ceva vreme si m-am gandit sa-mi iau suplimetele ANIMAL PAK. As dori sa stiu daca ajuta la ceva. De exemplu daca obtii masa musculara sau daca macar iti ofera energie

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Din punctul meu de vedere iti va da multa energie nu prea iti va da masa musculara.Contine si aminoacizi din cate vad dar nu cred ca te va mari in masa musculara.Mai bine incearca un Ultra Mega Pak.Are cantitati duble de vitamine si minerale si e cam acelasi pret. Oricum tu poti sa incerci si Animal Pak, este destul de bun.

| alex96korn explică (pentru cristi1505):

Mersi de raspuns!

| alex96korn explică (pentru cristi1505):

As mai avea o nelamurire, am inceput sa transpir destul de mult seara.Este vreau motiv de ingrijorare?

| cristi1505 a răspuns (pentru alex96korn):

Nu este niciun motiv de ingrijorare.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sincer, are un pret exagerat pentru niste vitamine & minerale, mai bine iei optimen de la ON, e la jumatate de pret si la fel de bun.