| D4ny4WIN a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa imi accentuez masa musculara la abdomen.
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| baNutzZu a răspuns:

Pai eu am 17 ani si fac cam atatea. fa si tu serii laughing. nu m-am referit sa faci 500 deodata. faci de exemplu 50 -100 cate rezisti. apoi iei pauza cateva minute apoi iar faci inca o serie. si tot asa toata ziua. pana nu mai ai chef sau nu mai poti. si iti sugerez cand faci sa pui ambele palme sub fund. adica sa pui fundul pe palme si cand te lasi pe spate sa nu te lasi la maxim, te lasi aproape dar nu te lasi de tot sa nu atingi. Asa o sa se incordeze abdomenul si da rezultate mai bune!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Facand multe abdomene.
Te pup!

| D4ny4WIN explică:

Ma ai skype sau messenger >? damil autnci

| baNutzZu a răspuns:

Iti sugerez sa faci abdomene in jur de 500 pe zi (daca poti mai multe, fale). Daca mergi la sala incearca aparatele de abdomene. sunt mai multe tipuri si sunt diferite! Daca faci minim 500 pe zi iti garantez ca in maxim 30 de zile o sa se vada rezultatul!

| D4ny4WIN explică (pentru baNutzZu):

Am 13 ani big grin. tot ateatea trebuie sa fac? laughing

| D4ny4WIN explică (pentru baNutzZu):

Ba nu cred ca are vreun effect cu palmele sub fund... pentru ca atunci cand ma las pe spate ma las pe coate si cand ma ridic cred ca sunt ajutat si de coate. gresesc eu sau e bine cum fac confused

| baNutzZu a răspuns (pentru D4ny4WIN):

Pai nu te mai lasa pe coate. tine-le intr-o parte. si cand te lasi nu te lasi la maxim. si nu te ajuta cu nimic asa coatele..vezi si tu pozitioneaza coatele in asa fel sa nu te ridici pe ele. si trebuie sa tii palmele asa ca sa nu ai probleme apoi cu spatele.

| baNutzZu a răspuns (pentru D4ny4WIN):

Pai eu am 17 ani si fac cam atatea. fa si tu serii laughing. nu m-am referit sa faci 500 deodata. faci de exemplu 50 -100 cate rezisti. apoi iei pauza cateva minute apoi iar faci inca o serie. si tot asa toata ziua. pana nu mai ai chef sau nu mai poti. si iti sugerez cand faci sa pui ambele palme sub fund. adica sa pui fundul pe palme si cand te lasi pe spate sa nu te lasi la maxim, te lasi aproape dar nu te lasi de tot sa nu atingi. Asa o sa se incordeze abdomenul si da rezultate mai bune!

| D4ny4WIN explică (pentru Nebunu1996):

Mda. nu prea inteleg straight face

| D4ny4WIN explică (pentru Nebunu1996):

Stai. k incep sa prind. stai sami testez forta.

| D4ny4WIN explică (pentru Nebunu1996):

Am inceput sa fac 30 de flotari gen de asta : https://www.google.ro/......ps?/search

sau mai bine zis stand pe genunchi iar picioarele incrucisate