| ManGino a întrebat:

Sunt un baiat inalt am 1.90 si nu am stabilitate in picioare, cum ar fi ca daca cineva mi-ar da un vant ma duc 5 metri. Va rog spuneti-mi niste exercitii pentru a capata stabilitate puternica. Va multumesc mult, dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Genoflexiuni/Fandari

4 răspunsuri:
| Sarina a răspuns:

In.primul rand ca sa prinzi putere trebuie o alimentatie sanatoasa si dupa ai sa vezi ce puternic esti

| numeletrandafirului a răspuns:

Alergari in panta, genoflexiuni

| Gheorghe888 a răspuns:

Salut,ManGino.Daca nu te superi imi poti spune ce vârsta ai? Eu am 15 ani si o săptămână și 1.83 si as vrea sa mai cresc.Ai practicat vreun sport?

| ManGino explică (pentru Gheorghe888):

Salut eu am 20 de ani eu nu am practicat niciun sport la mine asa s-a ibtamplat sa ma dezvolt. Daca vrei sa te mai inalti eu te sfatuiesc sa faci handbal sau baschet.