| Maream a întrebat:

Sunt un impatimit al pariurilor sportive. Stiti cumva pe cineva sau ceva site cu niste "biletul zilei" sigure? dau funda!

4 răspunsuri:
| Z4z4 a răspuns:

Vezi meciurile din ultimele etape ale echipelor pe care ai vrea sa pui, si sa nu pui pe cote deala de 1. 10 si 1. 05 nu prea are rost mai risca, uite eu ieri am pus pe bolton ca bate pe blackburn si avea cota de 2. 45 asta era un meci destul de sigur dupa parerea deoarece bolton e o echipa buna care a batut-osi pe chelsea. Nu pune pariu pe meciurile din Romania! e cea mai mare prostie... eu am pus da nu mai pun niciodata, romanii sunt imprevizibili de ex : dinamo 1-3 sportu, steaua 0-1 fcm tg mures, otelu 0-1 brasov, rapid 1-2 ceahlaul, si nici pe echipele din Turcia, de ex galatasaray 0-1 sivasspor. ce sa-i faci asta e fotbalul. Derbyurile din marile ligi te sfatuiesc sa pui ori x ori 1x ori 2x astea merg la derbyuri de ex chelsea tottenham 0-0 mergea si x si 1x si 2x, sau cand vezi meciuri ca granda cu sevillia si daca pui 2 pe sevilia si asta are cota de 2. 50 merita sa pui meciul asta, deoarece 75 la suta castiga, in fine sper ca te-am ajutat, daca da funda.

| Maream explică (pentru Z4z4):

Italia e imprevizibila, Franta e puscata, Spania B, in schimb mai tot timpul cand pun pe Austria A/B, Elvetia A/B castig.

| KoWalSky a răspuns:

Nu ai sa gasesti niciodata bilete sigure, pe oricare site cu "biletul zilei" mai multe bilete sunt necastigatoare decat castigatoare, mai bine te lasi de pariuri, chiar daca castigi odata, banii ii bagi inapoi. Un coleg de al meu a castigat 1000lei, in doua zile nu mai avea nici`un ban si nu si-a cumparat nimic de banii aia.

| CaRtUsH a răspuns:

Activsport! eu de acolo ma documentez in privinta meciurilor si au si rubrica biletul zilei