| fffffgggggggghjkkg a întrebat:

va rog sa imi raspundeti cu seriozitate, fara raspunsuri: esti paralel cu sportu, etc...

Daca antrenez pieptul si tricepsu de 2 ori pe saptamana numai din flotari,bineinteles mai multe tipuri de flotari fara gantere o sa imi creasca? Si da am o alimentatie cu proteine si carbohidrati buna, mananc e 4 ori pe zi.Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Sala acasa. cea mai buna metoda de a nu face nimic si sa consideri ca esti macho.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu prea, ca lucrezi cu aceeasi greutate mereu.

O sa cresti putin la inceput si gata.