| Number27 a întrebat:

Voi cu cine tineti si cine credeti ca e mai bun? Messi sau Ronaldo. Eu tin cu messi si cred ca el e mai bun si din cate am mai vazut FC Barcelona a batut-o pe Real Madrid.

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Viscaa barca, Messi poate suta de oriunde, ba chiar o face foarte bine si dribleaza extraordinar. Pt toti,, aia'' sa nu injur care zic ca Messi da gol doar din fata portii ia uitati-va pe youtube la niste driblinguri de a lu Messi+ finalizari. Funda plzz?:3

5 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Messi este singurul fotbalist care a castigat Balonul de Aur 4 ani la rand. Cred ca asta spune multe despre el.

| alexs99 a răspuns:

Cristiano Ronaldo.
O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

| catalin1725 a răspuns:

Ronaldo loveşte mingea într-un fel în care Messi nu poate s-o facă, dar Messi are abilitatea de a trece în dribling de mai multi adversari, ceea ce Ronaldo nu poate..Parerea mea este ca Messi este mai bun decat Ronaldo. big grin

| Andrei_Doru_1980 a răspuns:

Ronaldo e felu de jucator care ar un sut perfect de la distanta iar messi ejucatorul care dribleaza si finalizeaza simplu
preferatul meu e ronaldo