| yAdrian a întrebat:

Vreau sa slabesc si am auzit ca, creatina ajuta mult la slabit si la cresterea masei musculare. Bineinteles fac sala de forta + banda de alergat. Voi ce spuneti?
Ati incercat? Daca da si a dat rezultate vreau si eu linkul de unde ati cumparat! Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Ai putea lua carnitina inainte te antrenament (2-5 g)creatina ajuta indirect la slabire pentru ca iti da energie.Nu uita alimentatia e bazabig grin

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

S-ar putea sa faci o confuzie intre creatina si carnitina.

Creatina ajuta la cresterea masei musculare
Carnitina ajuta la arderea grasimilor.

| Cosmin86 a răspuns:

Creatina ajuta la slabit?

de unde ai auzit tampenia asta?

| yAdrian explică (pentru Cosmin86):

Mi-a zis un prieten laughing. Ce ajuta la slabit? big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru yAdrian):

Carnitina. care e cu totul altceva

p.s. : nu poti sa slabesti si sa cresti masa musculara in acelasi timp, mai documenteaza-te si tu

| MassEffect a răspuns (pentru Cosmin86):

TE ajuta ca iti da energi si poti forta mai mult plus ca ai energi si pe banda, insa nu te ajut direct mai mult indirectlaughing)