| SmileeBaby a întrebat:

as vrea sa imi cumpar creatina pentru sala dar. nu stiu sigur ce sa cumpar am mai folosit creatina de la six star. s`au vazut rezultate dar dupa am decis sa fac si fara si acum vreau sa mai iau. Am vazut ca si creatina Storm ii apreciata dar si six star. sau am mai vazut de la six star Professional Strength Nitric Oxide Overdrive care scrie ca ii pentru contractii musculare puternice si o crestere semnificativa a masei musculare. ce ar fi mai bun? Funda!:*

2 răspunsuri:
| bombănucleară a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa folosesti creatina Monohydrate.Insa trebuie sa stii ca Este necesar sa faci antrenamente pentru ca creatina sa fie eficienta. Sper ca te-am ajutat.

| Cosmin86 a răspuns:

Six star creatine e foarte buna, daca vrei sa incerci ceva si mai tare poti folosi Creakic de la Muscletech, dar e si aproape tripla la pret.