| SalvatoreLeon a întrebat:

Vreau sa incep sa iau Carnitina, are ceva daca iau si creatina? Sau trebuie sa o las? Ca tot a venit caldura vreau sa mai slabesc, iau de aproape 1 an creatina, dar am inteles ca L Carnitina ajuta la procesul de ardere a grasimilor, iar creatina pe langa chestiile care te ajuta, intra ceva apa in muschi, e in regula daca le iau pe amandoua?

1 răspuns:
| Emil_Florian_1982 a răspuns:

Este in regula dar sa nu te astepti la minuni
in primul rand ca sa vezi ceva rezultate trebuie sa iei carnitina o perioada indelungata de timp si chiar si asa tot schimbarile alimentare fac diferenta