| catalin195 a întrebat:

Salut TPU,
Vreau sa stiu daca pot sa fac sport si sa fumez in acelasi timp. Pana de curand nu faceam deloc sport, doar la scoala, de cateva zile m-am apucat de exerciti, probabil ca in viitor o sa merg si la sala. Vreau sa stiu daca faptul ca fumez imi afecteaza cu ceva exercitile, in afara de oboseala fizica.

ps: nu vreau raspunsuri pe langa subiect, nu am intrebat ce-mi face fumatul, sau daca trebuie sa ma las, am intrebat daca pot sa fumez si sa fac sport.

Răspuns Câştigător
| Dkgray a răspuns:

Sunt total de acord ca fumatul influenteaza negativ viata sportiva, dar in legatura cu fotbalistii care fumeaza...
http://socqer.com/......y-and-age/
Si mai sunt multi altii.

3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Nu poti sa fumezi si sa faci sport( exista consecinte grave) daca vrei sa faci sport ca-lumea trebuie sa te lasi, ex: fotbalisti nu fumeaza (marog am pus fotbalistii da sportiivi nu fumeaza)

| Dkgray a răspuns (pentru NemNUZ):

Sunt total de acord ca fumatul influenteaza negativ viata sportiva, dar in legatura cu fotbalistii care fumeaza...
http://socqer.com/......y-and-age/
Si mai sunt multi altii.

| Cosmin86 a răspuns:

O sa faci un efort mult sub nivelul la care ai face fara sa fumezi => si rezultatele vor fi mult mai slabe. Foarte simplu.

| Speechless a răspuns:

Fumatul iti afecteaza rezistenta la efort, o sa obosesti mai repede. Si sportul cu fumatul nu suna prea bine, incearca sa te lasi.