| TimonSiPumba a întrebat:

Vreau sa va spun ca mie imi este sila sa ma duc la sala sa trag de fiare...sunt inalt, slab si linistit, dar cand cineva ma calca pe coada il pocnesc rau laughing. Ce exercitii pot face acasa? sau sa imi pun acasa pe o bara greutati si sa o ridic?

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Daca ai o bara acasa fa diferite tipuri de tractiuni:
tractiuni cu priza scurta
tractiuni cu priza larga
tractiuni cu priza in supinatie
flotari normale
flotari diamant
flotari cu bataie

4 răspunsuri:
| mariustown a răspuns:

Abdomene, Flotari, Tractiuni.

| Junyor36 a răspuns:

Daca iti este sila sa te duci la sala inseamna ca iti este sila sa faci si acasa flotari, abdomene. eu am 14 ani si fac serii in fiecare dimineata si seara incearca si tu flotarii cu bratele apropiate si departate cate poti si respecta un program