| GoodDay99 a întrebat:

vreau si eu niste exercitii pentru sunca de la burta, pentru fund si unele foarte bune pentru picioare dar va rog niste exercitii care chiar functioneaza nu orice link de pe net ca asta as fi putut face si eu. va multumesc!

3 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Pentru abdoment si petru celulita de pe abdomen sunt bune alergariile, sa faci multe abdomene pe zi. Daca nu poti sa faci multe, atunci fa putine dar in mai multe etape. Fitness, Banda de alergat e foarte buna. Extrem de buna. Daca vrei poti sa iti faci abonament la sala si sa faci exerciti de care ti-am zis eu.

Daca face ce am spus o sa ajungi unde iti doresti.

FUNDA!

| Roxaniki98 a răspuns:

Incearca exercitiile cardio..sunt foarte bune..ard grasimea de pe tot corpul. pentru burta poti incerca sa faci abdomene..sunt extrem de benefice.iar pentru fund si picioare poti face fandari si genoflexiuni... cel mai indicat ar fi sa alergi seara daca poti. iti va da o stare de bine si nici nu iti va lua mai mult de 30-60 minute din timp!happy

| Roman_Liviu_1974 a răspuns:

Fa joghing