| ghostwalker a întrebat:

Vreau un program casa sa ma ajute sa slabesc si sa imi cresca masa musculara. Nu vreau sala. Am 1.80 si 80kg, 15 ani.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. invata sa mananci :

http://www.getfit.ro/......abire.html

Nu e asa simplu cum pare. Sa ai 4-5 mese pe zi, putin si des, doar mancare de calitate si nimic procesat.

2. du-te in parc si alearga sau la bazin. Sedinte de 1 ora, de 3-4 ori pe saptamana

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vise de copil mic.

1. nu poti sa slabesti si sa pui muschi in acleasi timp, din cauza ca ai nevoie de alimentatii diferite

2. fara sala o sa ai rezultate de 2 bani, fa flotari si tractiuni cu greutate ( un rucsac cu bolovani in spate ), etc.

| ghostwalker explică (pentru Cosmin86):

Ok. Am scris gresit. Am vrut sa zic ca vreau sa slabesc si apoi sa pun musci.(Scuzati cacofonia)

| Cosmin86 a răspuns (pentru ghostwalker):

1. invata sa mananci :

http://www.getfit.ro/......abire.html

Nu e asa simplu cum pare. Sa ai 4-5 mese pe zi, putin si des, doar mancare de calitate si nimic procesat.

2. du-te in parc si alearga sau la bazin. Sedinte de 1 ora, de 3-4 ori pe saptamana

| greyhound a răspuns:

Mananca spanac