| AdiMihai25 a întrebat:

Salut tuturor.

Ajutati-ma va rog cu un program bine pus la punct pentru masa musculara si progres, sala/fitness!

În afară de exercitii fizice.
In alimentația de zi cu zi :
-Banane
-Piept pui
-Orez
-Lapte cu ovăz/fulgi.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Grasimea unde e? Hotmonul masculin este cauzat de grasimi care are un rol in masa musculara,somon gras de trei ori pe saptamana,avocado zilnic,un meniu mai diverstificat nu acelasi,carne de vita,pui,porc, organe, proteine vegetale, legume, fructe, seminte, sunt atatea alimente sanatoase masa se face prin culturism care depinde de alimentatie 1 gram per kg proteina,genetica,intensitatea acelui efort, greutati mici si greutati mari,somnul conteaza mult apa, creatina, nu iti forta organismul aiurea fa Hit e cel mai bun dar nu te grabi repet, culturismul este un sport sanatate nu sa fii pe placul fetelor, daca nu iti place vei renunta, asteparile mari aduc dezamagiri mari logic

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Ps scriu in soare, hormonul

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Un program serios costa bani sa ti-l faca cineva, cine ti-l face gratis inseamna ca e prost si ca probabil programul e superficial.
Ia-ti un antrenor!

| Tian44 a răspuns:

Gasesti pe Youtube cate vrei frate happy uita-te la Athlean X

| Anee1667 a răspuns:

Aceste aplicații te pot ajuta:
-Antrenamente acasă- Fără echipamente
-Pro Gym Workout (Gym Workouts &Fitness)
-Gym Exercises & Workouts
-Fitness & Bodybuilding
-Home&Gym Workout, Personal Trainer #STAYATHOME
-VGFIT
Cât despre alimentație, cel mai bine e să folosești un JURNAL ALIMENTAR care îți spune aproximativ câte calorii are tot ceea ce mănânci sau Lifesum-Diet Plan Macro Calculator & Food Diary.
Le găsești în magazin play.