| niculescu16081994 a întrebat:

Salut tuturor. Vreau sa stiu si eu cat de bun este acest http://www.xtremepower.net/ro/, am vazut tot pe un site oameni cum aratau inainte si dupa ce au folosit acest produs. Vreau sa stiu daca l-ai mai folosit cineva si daca e intr-adevar bun Dau funda la cel care stie + vot daca are efecte asa de mari Multumesc

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, poti lua. Produsul este un vasodilatator, iti umfla venele si iti pompeaza mai bine muschii + alte efecte. Oxidul nitric e foarte puternic.

Dar 4-6 saptamani mi se pare o perioada cam scurta, rezultate ca lumea se fac dupa 1-2 ani.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E un produs dubios, bazat pe oxid nitric, pe un site unde nici macar nu afiseaza tot ce contine si pretul.

Daca vrei oxid nitric bun ( clar mai bun ca asta ) recomand NO-EXPLODE de la BSN

| niculescu16081994 explică (pentru Cosmin86):

Si e bun adica ma ajuta sa ma dezvolt? la no-explode ma refer

| Cosmin86 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Evident. dar fara alimentatie ( mai mult de 3 mese pe zi bogate in proteine ) + odihna + un antrenament corect la sala, iei degeaba.

Ce varsta, inaltime/greutate ai?

| niculescu16081994 explică (pentru Cosmin86):

18 ani 1, 90 si 75kg si fac karate de 3 ani big grintongue dar vreau sa stiu daca ma ajuta sa ma dezolvt asa cum aratu aia de la extreme power in 4-6 saptamani adica la iei chiar se vedeau diferentele

| niculescu16081994 explică (pentru Cosmin86):

Deci sa inteleg ca asta e ca un gainer dar mai bun sau cum? si ma intereseaza de unde il pot cumpara si la ce pret daca imi poti lasa un site big grin ti-am dat funda tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Raspunde si tu la mesaj sa primesc notificare, ca altfel nu am cum sa stiu ca ai raspuns sau ai intrebat ceva :)

nu e ca un gainer deloc, un gainer e cu totul altceva.

eu comand de aici :
http://www.megaproteine.ro/

gainerele sunt la "proteine masa musculara", ce am zis eu este la categoria "oxid nitric".

| Cosmin86 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Da, poti lua. Produsul este un vasodilatator, iti umfla venele si iti pompeaza mai bine muschii + alte efecte. Oxidul nitric e foarte puternic.

Dar 4-6 saptamani mi se pare o perioada cam scurta, rezultate ca lumea se fac dupa 1-2 ani.