| LostINshiT a întrebat:

Va rog sa imi dati niste informatii despre cresterea mesei musculare, deoarece de un timp doar ma definesc si as vrea sa pun ceva pe mine natural daca se poate. Ziceti-mi de asemenea cum ar trebui executate exercitiile pentru masa: Rapid si cu greutati mari? sau incet si cu greutati mari?

2 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Mananca seara mult... daca vrei sa te ingrasi unpci si dupa mergi al sala si cresti

| sinek84 a răspuns:

Consuma proteine in fiecare zi(ex.ai 60 kg consumi 50g proteine)+sport=cresterea mase musculare