| anonim346575 a întrebat:

Sall Dati-mi si si mie exercitiile de baza pentru picioare si triceps pentru cresterea bazei musculare.

4 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Picioare: genoflexiuni, genoflexiuni cu bara, fandari, extensii, ridicari pe varfuri, ridicari pe varful unui singur picior, etc.
triceps: impins din culcat cu bara cu priza apropiata, extensii la helcometru, flotari la paralele, etc.

| xPoc a răspuns:

Pentru picioare.ia o bara lunga si pune in capetele barei o greutate si fa genoflexiuni cu ea dar ai grija sa stai cu spatele drept iar pentri triceps ia o gantera ridica mana sus si apoi laso in jos pe umarul opus in spatele capului eu asta fac.acm astept si o fundita din partea ta

| Cosmin86 a răspuns (pentru xPoc):

1. ala pentru triceps e exercitiu de izolare, NU de baza
2. esti femeie de vrei funda?

| xPoc a răspuns (pentru Cosmin86):

Auzi frate fa cum vrei eu fac cum stiu...a si app antrenoru meu este costica caileanu din navodari daca ai auzit de elwinking