| erabianleonard a întrebat:

vreau niste exercitii fizice pentru muschi. picioare gamba. si tot ce tine de fizic multumesc

Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Uite ca sa nu stau mult de povesti(ca ar fi mult de scris)...Iti dau site'ul asta http://www.passion4profession.net/en/muscle-exercises/ ...alegi de pe manechin zona musculara, iar el iti da diverse exercitii din care sa alegi!
Pentru picioare eu fac in special ridicari pe varfuri cu 2 gantere de 5 kg in mana(pentru gambe), si genoflexiuni...pentru piept, brate si spate flotari in mai multe feluri...si pentru biceps cu gantera!
In fine :D tu intra pe site'ul ala si uite'te! Te ajuta mult crede'ma! Sper ca ti'am fost de folos >:D< Spor la exercitii!

| Cosmin86 a răspuns (pentru 7Azaky):

Cu niciun tip de flotari nu lucrezi spate.
spatele se lucreaza cu tractiuni, ramat sau indreptari

| robertanul a răspuns (pentru Cosmin86):

am 13 ani si vreau sa fac musi la piciare ce imi recomandati in afara de alergare

4 răspunsuri:
| erabianleonard explică:

Azaky Multumesc mult! Ai primit funda!

| robertanul a răspuns:

Vreau si ieu niste exerciti pentru picioare am 13 ani ce trebuie sa fac sa am amuschii la picioare in afara de alergare va rog spuneti-mi