| Calin_Andrei_1997_PKn6 a întrebat:

Vreau sa dau la Academia de politie si am decis sa incep sa ma pregatesc din timp. Imi puteti recomanda un antrenament? In acesta as vrea sa fie incluse toate tipurile de pregatire: viteza, anduranta si forta. Daca se poate sa precizati si cate seturi/repetari din fiecare exercitiu trebuie facute. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Incearca ceva gen cursa "Iron Man".
Alergare, ciclism, inot. Ieftin si la indemana oricui.
https://www.descopera.ro/......or-de-otel

| Calin_Andrei_1997_PKn6 explică (pentru danbnz):

Este o idee foarte buna, cu ciclismul si alergatul stau bine, pentru ca le pot practica in fiecare zi, insa innotul iese din start, pentru ca nu am destul timp sa merg la bazin, am prea multe teme. Exista vreun set de exercitii care sa lucreze tot corpul in locul innotului?

| danbnz a răspuns (pentru Calin_Andrei_1997_PKn6):

Uite aici ceva de facut acasa, pentru tot corpul si fara echipamente dedicate, gantere sau alte chestii:
https://www.eva.ro/......47277.html
Combinat cu alergare si ciclism in proportiile care iti sunt comfortabile eu zic ca poti intra rapid in forma.

| Calin_Andrei_1997_PKn6 explică (pentru danbnz):

Mulțumesc, chiar m-ai ajutat. O sa aplic de maine programul, combinat cu o dieta sanatoasa. Seara frumoasa!

| danbnz a răspuns (pentru Calin_Andrei_1997_PKn6):

Cu placere, succes!