| Bilii a întrebat:

Salut. Vreau sa invat sa stau in maini.nici L sit nu pot. Cand incerc sa ma ridic sa fac l sit ma doare tricepsu mult si bicepsu putin. Dar nici picioarele nu le pot tine drepte perfect. Mai fac asa cateodata pike push ups
Sfaturi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"incerc sa ma ridic sa fac l sit ma doare tricepsu mult si bicepsu putin"

fă exerciții de forță la greu, apoi revii

| Bilii explică (pentru sierra1):

Am facut 3 luni jumate

| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti multe videoclipuri care explica ce si cum pe internet.Totusi, cred ca necesita multa munca inainte, deci ai grija sa nu te accidentezi.

https://www.youtube.com/results?search_query=learn+to+stand+on+hands