| Psksjns a întrebat:

Salut! Vreau sa ma apuc de sală să pun niște "carne laughing " pe mine ca sunt mai slăbuț de fel și ma gândeam să cumpăr un supliment sa ma ajute puțin, voi care aveți mai multă experiență decât mine ce îmi recomandați? Mass gainer sau doar proteina? Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Stii care-i secretul? Mananca multa proteina si urmeaza un program strict pentru spate, piept, biceps, etc. Iar rezultate relativ vizibile sa stii ca n-o sa vezi acum, ci peste 1-2 ani...

| Celestina003 a răspuns:

Eu am reușit fără sală să ma îngrăș, 1 kg pe lună, si exerciți acasă, m-am gândit că mâncarea e cel mai bun prieten in momentul de față si a mers.

| LonelyGuy07 a răspuns:

De ce nu iti iei un instructor care sa te puna la punct cum trebuie, costa mai mult dar n-ai treaba fiind si paralel cu ceea ce trebuie sa mananci si ce sa antrenezi o sa cam pedalezi in gol, parerea mea

| LonelyGuy07 a răspuns:

Iti trebuie o ambitie destul de mare oricum, daca pornesti pe ideea anul asta ma duc la sala si peste un an vreau sa arat ca hulk gandeste de doua ori inainte, acelasi tip de genetic am si eu ca am tau oase oase si am renuntat dupa 5 luni cand nu se vedea niciun rezultat, cel mai de rahat genetic din cele trei ectomorph-ul trebuie sa muncesti de doua ori mai mult ca celelalte sa se vada ceva vizibil

| PRaPRa a răspuns:

Daca mergi doar pentru carne.
Si sa faci "muschi" luand chesti nenaturale mai bine nu te du.

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Eu iti recomand Creatina si Mass Gainer
eu le cumpar de aici https://bit.ly/3btz8r2

| Adrianadrian2855 a răspuns:

Mănâncă da dulce că acela pune pe tine da nici prea mult dulce că după ți se face rău

| 12345676644 a răspuns:

O alimentație corecta este peste proteina sau alte suplimente. Orice persoana care este la început cu sala va creste foarte ușor în masa musculara. Primele luni sunt foarte importante.