| anonim_4396 a întrebat:

M-am apucat de sala, am 19 ani si as vrea sa iau un supliment, mai bine zis un gainer pentru ca eu sunt ectomorf extrem.Ce imi recomandati? M-am gandit sa iau GFX 8 sau Muscletech Mass Tech.Nu vreau sfaturi din auzite, sa raspunda doar cei care stiu despre ce e vorba.Mersi!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Muscletech Mass Tech e mult mai bine, dar vezi ca o cutie o sa te tine foarte putin, in niciun caz o luna. Fa-ti un calcul lunar si daca iti permiti baga Muscletech. Altfel si GFX 8 e foarte bun.

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Lasa-mi idul tau pe privat.Mersi!

4 răspunsuri:
| Alinaka a răspuns:

Incearca ceva nou MuscleTech nitrotech whey gold 2. 72kg vezi http://goo.gl/bRjkc6 poate se potriveste.

| Megas a răspuns:

Salut, pai daca esti ectomorf, iti recomand pentru inceput iso whey ( sunt foart multumit de acest produs ) apoi, in timp ce avansezi iti recomand probolic sr.
bafta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Megas):

E un produs bun, dar nu e pentru ectomorfi.