| sebykas2 a întrebat:

Salut vreau sa ma apuc de sala si am o intrebare care ma tot macina nu stiu in ce categorie de tip somatic sunt deoarece sunt slab dar umerii am lati brate si biceps facute iar pot sa spun ca am multi muschi ma puteti ajuta? nu am facut sala nici macar o zi

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica ai "multi muschi"? Nu ai tot biceps, triceps, deltoizi, cvadricepsi, etc. ca orice om?

Ai muschi noi care nu apar in cartile de anatomie? laughing)

ce exprimare "multi muschi"... mai numara-i o data laughing

| hgcl a răspuns:

Mergi la sala, mananca, odihneste-te si taci.

| sebykas2 explică:

As putea fi o combinatie?