| BogdanMo a întrebat:

Salut,vreau sa merg la kickboxing si nu stiu daca pot face ceva sau daca pot vedea ceva(nu pot face cu lentilele sau cu ochelarii), am dioptrie -3 si chiar nu stiu ce sa fac... Dacă cineva are experiențe asemănătoare si ma poate ajuta

2 răspunsuri:
| lorena66 a răspuns:

Nu iti recomand daca ai probleme cu văzul.E cam periculos. Încearcă o operație la ochi daca chiar ai nevoie de aceasta activitate si apoi, un an mai tarziu poti face ce vrei, fara sa-tu mai stea vederea in cale.

| BogdanMo explică (pentru lorena66):

Dacă aș putea face operatie as face dar am 16 ani... Chiar nu stiu adica basket fotbal daca ma joc pot sta cu lentilele dar la box daca mi.o da unu imi cad lentilele.