| Tony0102 a întrebat:

Salut! Vreau să pun masă musculară și să mă îngraș, e bine dacă folosesc "GFX 8"? Am văzut că are multe recenzii. Voi ce spuneți?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faci o contradicție stupida, pai daca pui masa musculara nu te îngrași?

| dinaprilie a răspuns:

Baga.o viata avem. JUST DO IT! laughing

| Celestina003 a răspuns:

Eu incerc cu o aplicație care îmi numără caloriile, este foarte utilă

| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Poti sa folosesti ce vrei, degeaba daca nu esti intr-un surplus caloric si nu consumi destula proteina si nu te antrenezi

| Sorin2k3 a răspuns:

Mai bine investești banii în mâncare în loc de gainer și o creatină.

| Andraxandra12345 a răspuns:

Bună te pot ajuta eu sora mea de la 51 a ajuns la 58 cu peritol mai avem noi câteva cutii iti dau și poze dacă vrei sa vezi diferența