| Aannoonniimmuull a întrebat:

Salutare. A incercat cineva MyoFusion Probiotic de la Gaspari? Se merita sa il cumpar? Se compara cu Whey Gold si Elite Whey Protein?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Am incercat eu, e bun. Sincer, e cam la fel ca celelalte, nu am observat mari diferente, doar ca e mai bun la gust ( dar asta difera de la persoana la persoana ).

| florynmondialul a răspuns:

Myo fusion dupa parerea mea este dupa nitro tech dar peste gold standard de care numai reclama e de el si pretul foarte mare!