| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am 16 ani si port corset pentru cifoza (IK sounds band). Sunt destul de slab si as vrea sa fac ceva sport (niste exercitii) acasa, deoarece nu pot merge la sala. Ceva recomndari? Multumesc.

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sunt de acord.Mai astepta putin

| CulturismsiFitness a răspuns:

Iti recomand ca sa te pui pe mancat si odieta cu multi carbohidrati, foarte multi. Iar exercitiile lasale deocamdata. Creste in greutate si apoi fa exercitii. Facand exercitii si mancand mult pui mai greu masa musculara.