| AConverseA a întrebat:

Am facut fotbal cam 1 an de zile dupa care am luat o pauza din cauza unor probleme cu antrenorul. Eu joc bine fotbal, adica la campionatele scolare sunt mereu capitanul si eu fac echipa...acum ca sunt clasa a 8 a...nu ma pot inscrie la fotbal din nou din cauza programului incarcat, pregatiri, teme si asa mai departe, insa de la anul am de gand sa ma inscriu din nou. La 15 ani cat voi avea atunci ma mai pot inscrie la fotbal sau sunt deja prea mare? Multumesc!

3 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Sunt fotbalisti care sau apuca de fotbal pe 18-20 ani si au ajuns mare! De exemplu Culio care a fost la CFR s-a apucat de fotbal la 17 ani! Si uite ca nu a ajuns rau! Totul consta in conditia ta fizica si sa stii cu mingea!

| BracKMyhay95 a răspuns:

Te va primi nu iti face griji. Cand eram in a8-a eu si un prieten am vrut sa ne reapucam de fotbal dar eu mi-am schimbat planurile insa prietenul meu s-a dus si chiar acum este la echipa a2-a FC. Otelu Galati. Noroc

| AConverseA explică (pentru BracKMyhay95):

Multumesc pentru raspuns. Chiar imi faceam griji. Pentru mine fotbalul inseamna enorm... as juca in fiecare zi la orice ora, nu stiu daca ma intelegilaughing. Sanatate multa!