| OxEdaNNNNN a întrebat:

Salutare, am si eu o problema:
Am inceput sa merg la sala si am obeservat cand ridicam gantere ca nu mai am putere in mana stanga...
Cu mana dreapta ridic 25kg usor, dar cu mana stanga abia ridic 10...
Asa a fost si primadata cand am ridicat.
Fac sala de aproximativ 2 saptamani.
Dau funda!
Multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| hibrid112 a răspuns:

E imens 25 kg pe o mana pentru doar 2 saptamani de sala.Am si eu aceiasi problema dar am remediato:punand greutate pe care o pot ridica si pe stanga(de exemplu cu drepta momentan ridic peste 35 dar nu stanga nu pot asa ca am redus la 20-25 sa pot ridica cu ambele maini sau fa exercitile cu haltera sa implici ambele maini)