| Nicusor7162S a întrebat:

Salutare as vrea sa fac sala doar ca nu ma pot duce la sala si am vrut sa fac acasa sala. Daca imi puteti da sfaturi cum sa-mi fac gantere sau niste sfaturi ar fi de mare ajutor MULTUMES!

Răspuns Câştigător
| Costin_Gabriel_1995 a răspuns:

Uită-te pe net, chest workout, abs workout, daca faci flotari faci si spate, pentru picioare încearcă genoflexiuni si daca vrei sa scapi de burtica atunci la alergat cu tine si la regim daca vrei sa faci treabă serioasă, daca te tii de astea o sa arăti foarte bine