| MayaTrixx a întrebat:

Am 1,67 inaltime si 48 de kg,si abdomenul meu este plat,vreau sa il lucrez putin(vreau tot corpul,insa in special abdomenul) dar nu vreau sa fie exagerat pentru ca mi se par ciudate femeile care au masa musculara foarte dezvoltata, totusi vreau sa am oarecum "patratele".Cum sa fac asta? ce exercitii recomandati avand in vedere ca nu merg la sala?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femei cu patratele? Oribil

| ExExE a răspuns:

Iti recomand sa faci cateva abdomene in fiecare zi.Sa zicem cam 20 dar sa le faci in fiecare zi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ExExE):

Patratelele nu se fac prin abdomene, mai documenteaza-te