| butuc55 a întrebat:

Salutare ce parere aveti de antrenamentul meu de sala?
Luni:piept+abdomen
Marti:spate+biceps
Miercuri:umeri+trapez
Join:triceps+antebrat+oblici+lombari
Vineri:picioare+abdomen
Ce parere aveti? La grupele primare fac 8-10 repetari cu greutate maxima.
Daca ceva este in neregula va rog sa imi spuneti.

4 răspunsuri:
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Antrenamentul nu se face dupa un program anume doar daca nu ai 150 kg si vrei sa slabesti, fiecare face ce simte in acel momentbig grin nu trebuie sa iti faci un program.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MihaiAndronescu123):

Nu trebuie sa-ti faci un program? esti COMPLET PARALEL cu sportul asta.

copil firav, nu mai da sfaturi daca nu stii NIMIC

Si legat de intrebare : e ok programul.

| RAY a răspuns:

Fara proteine nu vei creste in muschi, programul e ok fa si cardio inima aia are nevoie si ea de alergare si muschi de oxigen

| AntrenorFitness a răspuns:

Ca sugestie, as introduce "lombarii" la spate.
E un program interesant, dar e ok.
Cat despre cei care zic ca nu ai nevoie de un program, n-au ce cauta cu sfaturi in categoria asta. In sport nimic nu poti face fara un program, nici macar alergarea.
Mult succes, fii atent si la programul de nutritie si alcatuiestel pe aceleasi principii si nu vei da gres.
Ca sa mai furi cate-o idee, poate te ajuta http://www.despreculturism.ro/reguli-de-nutritie/