| sasha898 a întrebat:

CE parere aveti despre suplimentul cu proteine Muscletech http://www.amazon.com/Muscletech-100-Premium-Whey-Protei n/dp/B005DPYYV8 fata de dymatize si ON e aceiasi calitate? Si mai am o intrebare cum pot sa dau comanda de impact whey de la myprotein daca se poate un link, si daca poate comada sa ajunga in rep. MD.

4 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Bro, mananca fasole, mazare, linte, alune (neprajite in ulei), alte d'astea care daca le bagi in pamant creste planta. Si o sa ai la proteina de o vrei si pisa, intereseaza-te ca nu glumesc. Carnea mai putina, ca e scumpa si cancerigena. + ca susti economia Moldoveneasca, eu sunt din Sibiu si cand gasesc produse (in special agricole gasesc) produse in Moldova, cumpar un kil sau 2 sau cate am nevoie. P.S. uite aicea la tipu asta ce zice (banuiesc ca sti engleza la nivel mediu) https://www.youtube.com/watch?v=GnI64N7Uhoc

| lastOne a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa eviti orice sumpliment care contine sucraloza sau aspartam. Cauta ceva indulcit cu stevia si ficatul iti va fi recunoscator.

| sasha898 explică (pentru lastOne):

Poti sami recomanzi tu unul?