| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,
De 3 zile m-am apucat de niste exercitii la abdomen, observ ca isi fac efectul. dar intrebarea mea este urmatoarea. are ceva daca fac aceste abdomene in fiecare zi, dimineata si seara?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Depinde ce obiective ai. Daca vrei sa slabesti, poti face des. Daca vrei sa-ti maresti masa musculara atunci 1-2 zile e prea putin.

| rapp2020 a răspuns:

Nu are nimic

| ema_2625 a răspuns:

Nu are nimic. Faci exerciţii cât rezişti.

| popmirgea1999 a răspuns:

Fa 100 pe zi si in max 2 luni ai abdomen cum nici messi n-are laughing)))) dar sa mananci si sanatos. de ex eu daca fac 100 pe zi dupa ce termin de facut merg sa bag 1 l de cola + 1 hamburger laughing))

| minaj a răspuns:

Foarte bine daca poti! nu are nimic, e chiar foarte sanatos si bine!

| MConciu a răspuns:

E foarte bine si daca le faci si o data pe zi. numai sa faci in fiecare zi. asa vei obtine rezultate garantat.