| Anotherlife a întrebat:

Salutare, de o saptamana am inceput sa fac sport intens dimineata, cum ma trezesc, cam 1 ora si 30 de minute, si abia dupa ce fac dus cum termin sportul, mananc masa de dimineata. Ma intrebam daca imi afecteaza cu ceva organismul faptul ca fac sport mai mult dimineata si mananc putin mai tarziu, adica dupa sport, dar ma intrebam si daca e mai bine dimineata sa fac sport, sunt foarte curios. Apreciez orice raspuns big grin.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce obiective ai? slabit, crestere in masa/forta, mentinere, rezistenta?

| cristinel_9551 a răspuns:

Eu as zice sa mananci inainte sa faci sport

| Anotherlife explică:

Cosmin86, vreau si sa slabesc putin si sa cresc in masa si forta, cam tot ce se poate, le combin exercitiile. Si cristinel_9551 daca mananc inainte, ma doare burta cand fac sport, trebuie sa astept 2 ore, iar apoi poate am alte treburi >.<.