| BlackWolfPB a întrebat:

Salutare!
Eu fac 50 flotari fara oprire timp de 45 secunde având 75kg, deci cu ce greutate as putea să fac înpingeri la piept?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu exista o formula cu care poti afla. Mergi la sala, vezi care e greutatea maxima cu care poti face o singura repetare si apoi exercitiile ar trebui sa le faci cu aprox 60% din greutatea aia.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Asta e o temă de casă la matematică?

| BlackWolfPB explică (pentru sierra1):

Nu, dar pare

| baru a răspuns:

70 kg.

| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu te duci sa vezi?

| Ineys a răspuns:

Flotarile sunt total diferite de ridicarile la piept. Am simtit-o pe pielea mea. La inceput o sa vezi ca o sa ai dificultati si sa mentii bara dreapta ( chiar si goala ). O s-o ridici ba din partea dreapta mai repede, ba din stanga, etc.