| Gym a întrebat:

fac sala de vreo 6 luni, si a-si vrea sa i-au Mass Up.

Puteti sa imi dati niste sfaturi cum e ce efecte are etc.

Sau sa imi recomadati un alt produs pentru masa musuclara si nu numai vreau sa i-au in greutate sunt slab am 1.88 si doar 70 kg

Mi-a spus cineva ca cu Mass Up a luat in 2 saptamani 5 kg acum nu stiu daca e adevarat dar a-si incerca.

Multumesc!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand fa-ti obiective REALISTE, de genul in urmatoarele 6 luni sau in urmatorul AN.

Termina cu 2 saptamani. 2 saptamani = aberatii DE COPII MICI.

E bun mass up. Mai poti lua serious mass de la optimum nutrition.

Sper ca ai macar 4-5 mese pe zi, proteine si carbohidrati la fiecare masa, nu?