| Gym a întrebat:

fac sala de vreo 6 luni, si a-si vrea sa i-au Mass Up.
Puteti sa imi dati niste sfaturi cum e ce efecte are etc.
Sau sa imi recomadati un alt produs pentru masa musuclara si nu numai vreau sa i-au in greutate sunt slab am 1.88 si doar 70 kg
Mi-a spus cineva ca cu Mass Up a luat in 2 saptamani 5 kg acum nu stiu daca e adevarat dar a-si incerca.

Multumesc!

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intreaba un nutritionist

| MassEffect a răspuns:

E un produs buna acuma depinde si cum stai tu cu alimentatia daca nu ai 5 mese pe zi bogate in proteine si carbo, suplimentul nu o sa fac minuni.

| Dmitrio a răspuns:

Incearca brasletul Power Balance e cel mai usor mod de a-ti mari masa musculara.
http://www.energybangle.net/

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dmitrio):

Alt produs rusesc de rahat, fara niciun aviz.

Arata-mi un singur profesionist ( NU ANONIM ) care l-a folosit.

| Dmitrio a răspuns (pentru Cosmin86):

In primul rand nu e rusesc ci american si in al doilea rand tu esti rahat eu folosesc acest produs de 3 saptamani si rezultatele sunt fenomenale

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dmitrio):

Serios? rezultate fenomenale in 3 saptamani?

esti doar un COPIL MIC si firav, nu? rolling on the floor

apuca-te de sah ma