| Jok a întrebat:

Salutare, intr-o bataie de strada ce faci? Adica nu parte in parte laughing Bataie 10 vs 10 cum s-a intamplat la mine...

Mergeam pe strada si un tigan s-a oprit in fata noastra si cica de ce v-ati luat de mine laughing si cica lasa ca o sa vin si eu cu altii nici nu-i cunosteam am plecat de acolo cu gându de a pleca pentru a nu avea niciiun conflict. Si laughing pe o strada ne-au prins au venit vreo 15 insi la noi si noi eram 10 si am stat pe loc si ei avut la un prieten si i-au dat un pumn in mandibula si a cazut cu totul si a facut "somn" pe româneste, pana sa nu dau eu un pumn nici pe ala prins bine nu s-a dezmiticit nimeni... Dupa voi cei care stiu cei care au fost crescut in mediul acesta de bataii si strada, ce trebuie sa facem la o bataie de bataia asta toata lumea a zis ca am câştigat-o ca i-am batut... Dar de ce trebuie sa ne ferim intr-o bataie de strada?

Răspuns Câştigător
| bogz a răspuns:

Sa o eviti, se pot termina foarte urat.Pot avea cutite si lor nu le pasa daca infunda puscaria.Chemati politia.

| kafeniu a răspuns (pentru bogz):

Imi place raspunsul tau bogz si este total adevarat

| Jok explică (pentru bogz):

Astea sunt cele mai urâte visuri, cutitu sau alt ceva... In plus ei erau tiganii si sa stii ca toti aia de acolo aveau, in bataie noroc ca s-a bagat un tovaras de'al meu ce mi-o luam urât la picioare ..pana vine politia, stai linistit ca ne-o luam de 5 ori si de fata cu politia si tot nu se intampla nimicwinking