| Ionuț15kruyr a întrebat:

Azi am avut un conflict cu unul de o vârstă cu mine si ne-am intalnit ma prins de piept si in mana dreapta avea un lanț infasurat pe langa mana si mi-a prins un pumn in abdomen am ripostat incercand sa ii iau lantul si cand m-am întors mam trezit cu un lant in spate i-am dat un pumn in fata si am fugit spuneți-mi ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa te duci cu un lant mai mare data viitoare ca sa fuga el

| ToKen a răspuns:

Pai nu cred ca ramane asa, mai ales daca activati in aceeasi zona. Orgoliile is mari si proaste.
Te pregatesti pentru o noua confruntare. laughing

| LoveSleep a răspuns:

Nu mă pot concentra. Aud lanț, văd fantezii.

| Doub a răspuns:

Să continui povestea.
Merg să-mi iau popcornu'.

| SuperSky173 a răspuns:

Daca te-a atacat si tu te-ai aparat, nu e vina ta ca l-ai ranit, ar trebui sa-i spui cuiva apropiat despre conflict si sa nu tii lucrurile astea in tine.
Daca te-a atacat cu o arma, e un atac armat, asta e ceva serios.