| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Pot sa mă înscriu la un club sportiv(handbal,in cazul de față),daca sunt la LPS, dar nu am in istoric niciun club pentru care am jucat? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca ai jucat, asa cum spui inseamna ca ai istoric...

| Emanuel018 a răspuns (pentru Violleta2022):

Liceul sportiv la care sunt, nu este club sportiv la secția de handbal, insa este club sportiv pe alte secții (ex:volei), și din acest motiv.

| GainushaOparita a răspuns:

Du-te si da proba, daca esti bun/ai perspective te vor accepta indiferent care e profilul de baza. Daca nu dai dovada de ceva talent, poti sa ai mama hartiilor, nu se uita antrenorul la tine.