| ionut6546356 a întrebat:

Am auzit ca apa cu lamaie ma ajuta la slabit.Cand este bine sa o consum? Inainte de exercitii fizice, in timpul acestora sau dupa?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu ajuta.

| Kerre a răspuns:

Nu stiu unde ai auzit asta asta dar este cu totul gresit. Nu exista aparate sau diverse pastile care sa te ajute sa slabesti, singurul lucru care influentiaza procesul de slabire este deficitul caloric.

| RRoberto2018 a răspuns:

Cu lamaine sau fara, consuma apa cat de multa, mai ales daca vrei sa slabesti. E ok si inainte, si intimpul, si dupa antrenament.
Probabil ca ai vazut fotomodelele cum sunt mereu cu stcluta de apa.
Deci de maine, sa te vad ca ai sticluta mereu la tine... Cu apa!