| SerbanSnake a întrebat:

Salutare TPU am cumparat o cutie de proteine, iar la modul de administrare scrie 1 portie pe zi, dar pentru rezultate deosebite de 2 ori pe zi dupa preferinta acum sa las asa mai usor 1 data pe zi sau sa iau de 2 ori? Pro Gigant Mass se numesc proteinele.

10 răspunsuri:
| claudiucop a răspuns:

Ia de 2 x pe zi. cate 2 cupe! 1 pe zi e putin. succes

| MysteryMen a răspuns:

Eu zic ca mai bine ar fi sa nu iei proteinehappy fiindca o sa aiba un efect negativsad in timp dar daca chiar iti doresti asta ia cate una dar mai bine ar fi sa faci antrenament si sa ai muschi adevarati nu falsi prin proteine.

| claudiucop a răspuns (pentru MysteryMen):

Esti prost rau omule. n ai o legatura. ai fost vreodata la sala. ai citi vreo carte de nutritie. stii ceva sau te bagi ca pl in seama sa nu taci?

| MysteryMen a răspuns (pentru claudiucop):

Bai copile in primul rand invata sa vorbesti si in al 2 rand raspunsu meu e doar o opinie eu zic ca e mai bine sa te antrenezi decat sa iei proteine opinia mea daca nu esti de acord bravo. DA invata sa vorbesti

| claudiucop a răspuns (pentru MysteryMen):

Esti prost rau, hadicapat si presupun ca si subnutrit. stii macar ce sunt alea proteine ceva.si fost la sla si tu 1 an -2 - 10?

| claudiucop a răspuns (pentru MysteryMen):

Din cate vad te ai bagat cam peste tot in seama aiurea si n ai nici un rasp castigator.siunicide te

| MysteryMen a răspuns (pentru claudiucop):

Bai frate... asta e ultimu meu rasp pentru tine pentru ca nu am chef sa ma cert cu destepti ca tine, sunt nou ba desteptule am contul de 2 zile si am incercat si eu sa ajut oameni, omului asta i-am zis ca nu ar fi bine sa ia proteine eu nu iau si am musculatura destul de buna ( nu ca tine cu proteine presupun ca iei pentru ca de aia ai si comlaughing ) am incercat sa ajut acum... unora le-a placut rasp mele altora nu, asta e asa ca nu ma mai pun la mintea ta

| Cosmin86 a răspuns (pentru MysteryMen):

Poti creste si fara proteine dar nici nu au efecte negative.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MysteryMen):

"muschi adevarati nu falsi prin proteine", muschii se fac DOAR din proteine, mai exact din aminoacizii din ele, indiferent daca sunt din mancare sau din alimentatie.

Nu exista "muschi falsi facuti cu proteine", fara proteine nu ai muschi, PUNCT. Astea sunt aberatii de copil mic.

| SerbanSnake explică:

Va multumesc pentru raspunsuri,si nu va mai legati unul de celalat, fara certuri mai oameni, m-am consultat si cu patronul sali unde sunt, iar concluzia e ca o sa iau moderat nici mult nici putin adica 3 cupe pe zi, MysteryMen ai si tu ai dreptate cu muschi naturali dar vreau sa ajung destul de departe cu culturisuml si fara putin ajutor din partea sulpimentelor e cam imposibil, merci tutror pentru opinii!