| AuDcuLoR1 a întrebat:

Salutare TPU, sunt baiat si am 15 ani, am 1, 70m si 45kg, sunt destul de slab, pot sa mananc cat vreau ca nu ma ingras, daca imi cumap o centura Vibro Power Professional am sa slabesc sau am sa fac muschi la abdomen? Dau vunda!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dieta atkins +cardio+cultirism, dai banii aiurea, vei transpira atata tot, da slabesc pai dai lichide afara ajungi la pietre la rinichi, daca nu renunti la fast food, zahar etc degeaba faci sport
http://adiograsime.ucoz.ro/
ai un program +dieta

| alexcoman34 a răspuns:

Prostie mare faci cu centura, fiecare e cum la lasat Dumnezeu, cum si pe mine m-a lasat un slabanog asa si pe tine si eu am incercat cu proteine sa ma ingras, dar nici un rezultat...