| FunKys a întrebat:

Salutare tuturor am 23 de ani, si am cumparat niste danabol 60 de pastile si as vrea sa stiu si eu daca dupa acestea 60 de pastile daca se vor cunoaste ceva rezultate?

16 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Eu zic ca vei creste brusc. Rezultatele sunt imediate la Danabol. Recomand sa il combini cu alt steroid ( singur e mai periculos )

| TheLoveDoctorr a răspuns:

La ce ora mergi la sala, cate ore de recuperare (odihna) ai /zi si cat dori /noapte si zi-mi te rog ce mananci ( in mare ) / zi. Fa o schita si sper ca iti pot fi de folos happy

| Wehes a răspuns:

Sincer nu cred ca iti poate raspunde cineva. Daca le-ai cumparat, acum le folosesti si doar tu poti vedea rezultatele dupa incheierea pastilelor.
Iti dai seama ca iti putem spune noi X si Y, dar degeaba, corpul tau nu evolueaza la fel ca al altora.
Bafta!

| DyaNa1337 a răspuns:

Da se va cunoaste, dar adio organe interne laughing

| FunKys explică (pentru DyaNa1337):

Ai idee cam cate kg voi lua de la cele 60 de pastile?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru FunKys):

Nu se stie cu exactitate cate kile se pun ca nu e sistem matematic steroidu iei o pastila cresti in kg laughing...tu mananca bine numa sa pui calitate si dupa ce vei creste baga inca 2 sapt acelasi antrenament dupa aia incepe cu fibrarea

| AdrianUrsut a răspuns:

Salut! Daca iei Danabol simplu si doar 60 pastile..este doza destul de mica. Danabolul se combina bine cu Testosteron Enantat. Un ciclu cu Danabol ar trebui sa tina vreo 6 saptamani, iar in aceste saptamani doza medie zilnica ar trebui sa fie undeva la 3 pastile de 10mg pe zi.

Daca vrei Danabol de calitate cumpara de aici http://www.steroizi-originali.com/steroizi/danabol-10mg/ ca pe site-ul asta gasesti doar steroizi buni.

| FunKys explică:

Pai si asa cu ce zici ca ar trebui sa-l combin si mai stau cu gandul la ceva anume... oare imi vor aparea vergeturi? pe mine ma intereseaza sa dezvolt bratele/piept/spate deoparece abdomenul este ok, umeri si trapez sunt formati de parca i-as fi lucrat la sala iar picioarele le am formate de mersul pe bicicleta...

| Cosmin86 a răspuns (pentru FunKys):

Pai stai, ce ciclu ai? Il iei cu liv 52 si testosteron injectabil, nu?

Ti-ai pregatit ciclul de recuperare de dupa? pe cate saptamani e?

| FunKys explică:

Doar liv 52 am luat alaturi de danabol tabletehappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru FunKys):

Atunci o sa faci un mare fas, nu asa se iau steroizii

| FunKys explică:

Cosmin86 tu esti un mare but... eu am intrebat daca se vede vreo diferenta la 60 de pastile nu am zis ca vreau sa devin o farmacie asa cum presupun eu ca esti... mai bine vedeti de posturile tale din categoria "RELIGIE" poate dumnezeu o sa iti dea si tie un gram de muschi

| FunKys explică:

Pai ma duc la sala pe la ora 14:00 ajung acasa pe la 16 si pna la 20:00 somnic ma trezesc mananc si pe la 21:00 maxim 22:00 iar somnic si ma trezesc pe la 10-11 dimineata.
Mananc carne foarte multa carne/6 oua la o masa zilnic/branza la greu de vaca si de oaie/ fructe/legume (fara fastfood/etc...)

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru FunKys):

Te trezesti la 11 la ora 11:30 Albus de ou + cv proteina recomand ( dupa 30 de minute dupa masa ) Sala, ajungi acasa stai 30 de minute mananca carne ( nu bea apa in timul mesei ca se amensteca sucurile gastrice) bei apa dupa 10-15 minute in abundenta. La carne baga legume iar fructele primul lucru cand te trezesti. nu te zgarci, baga mare fructe, iar branza e excelenta inainte de somnul de seara cu 2 ore :p. Baga la sala cu greutati mari. Si sper ca ai zile de recuperare happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru FunKys):

Esti mult prea IDIOT ca sa dai si tu RAPUNS PE INTREBARE

pui raspuns general, ca un copil cretin

| FunKys explică:

Cosmin86 daca nu termini cu posturile astea tampite te garantez eu cu un ticket pentru spam si postari aiurea. iti sugerez sa nu mai postezi aici si sa te duci in alt topic.