| Adrian_Silviu_1998 a întrebat:

Salutari, as avea câteva întrebări, dar va rog sa răspundă doar cei ce sunt in tema, cei pe lângă sunt rugați sa își vadă de treaba! Strict și la punct, care din voi aveți experiența cu Danabol, și îmi puteți da sfaturi? (PS informația nu este pentru mine, este pentru un prieten Neamț, ( eu locuiesc in Germania ), și ei nu prea au idee despre Danabol și așa mai departe. Am citit ca are retenție mare de apa, după ciclu se pierde 25-50% din apa acumulata, dar am auzit si de proviron si de provimed după ciclu ca sa nu se piardă din greutatea câștigată. Când și cum se ia danabol ma interesează?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu are idee despre el este posibil ca acolo sa nu se vanda acest medicament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil se ia in decurs de câteva luni sa nu te *** rãu, dupã ce te lasi pierzi tot deci cam tot *** rãmâi. Bafta