| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 18 ani, 70kg, 1.80 si vreau sa incep cu un ciclu de danabol de o luna..si dupa turanabol 3 luni... daca aveti niste sfaturi? Va rog sa nu mi spuneti ca nu se incepe de la varsta asta sau alte chestii de genu...ca oricum o sa iau..am nevoie de sfaturi cu ce ar trebui sa iau sa evit cat mai mult efectele secundare la danabol..si cum sa pastrez cat mai mult din masa acumulata si cand ar trebui sa incep cu ciclu de turanabol

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Trebuie sa iei protector hepatic pe parcursul ciclului deoarece danabol este foarte toxic, iar după ce termini Pregnyl și Tamoxifen. Cel mai bine e să nu combini danabol cu turnabol..sunt la poli opuși, danabol se aromatizează in proporție foarte mare, iar turnabol aproape deloc. Ești mic la 18 ani și vrei să iei steroizi de la vârsta asta laughing e o greșeală foarte mare. Și eu când eram ca tine am luat Danabol și a fost cea mai mare prostie ever și nu vreau sa intru in multe detalii, dar cea mai mare problema este impotența temporara, iar după ce termini așa zisul ciclu trebuie sa iei chestiile alea doua pe care ți le-am zis sa îți revii din punct de vedere hormonal (revenirea testosteronului la normal), cel mai bine e să iei suplimente obișnuite gen creatina, un animal pack și alte nebunii decât steroizi, rezultatele se vor vedea oricum în timp (nu peste noapte cum îți dorești tu), deci ia decizia cea mai bună și nu vreau să îmi dai mesaj peste 3 luni și să plângi că ești impotent și că vrei sa te duci la doctor ca sa îți revină măciuca la normalhee hee salut și fă ce vrei, e corpul tau.

| cristiww a răspuns (pentru RobertMoon):

Foarte bine scris, stii destule in acest domeniu. Degeaba le spunem noi care am testat.