| BadrHary a întrebat:

Salut.
As vrea sa folosesc unul dintre urmatoarele produse: Danabol si Turanabol. Ce parere aveti? Am citit ca Turanabol are efecte negative mai blande.Cei care sunt priceputi, rog sa raspunda! Ceilalti, nu am nevoie de sfaturi cum ar fi "e moarte curata" "nu iti recomand"...este strict problema mea.
Daca aveti si alta recomandare, astept. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Alta recomandare e ceva injectabil, de ce?

- mult mai eficient
- nu fortezi ficatul si rinichii
- ramai cu mai mult dupa

Daca faci un ciclu clasic de danabol iti fortezi ficatul degeaba, ca apoi dai jos tot ce ai pus.

Daca vrei neaparat danabol, atunci incearca clasic : danabol + injectii de testosteron, si apoi un ciclu PCT ( obligatoriu ).